SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kod
XELCSPG
Varumärke
COMPEX
Tillgänglighet
Leverans inom 1/2 dagar
Föregående
Nästa
Inkl. moms
Lägg till i vagnen
Säkra betalningar med kreditkort, PayPal och banköverföring.
Snabba leveranser med post-, BRT- och FedEx-bud
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it kundsupport
Kod
XELCSPG
Varumärke
COMPEX
Tillgänglighet
Leverans inom 1/2 dagar
Inkl. moms
Lägg till i vagnen
Andra liknande produkter:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Föregående
Nästa
Dela på
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Andra liknande produkter:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm