SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Code
XELCSPG
Merk
COMPEX
Beschikbaarheid
Verzending binnen 1 à 2 dagen
Vorig
Volgend
Inclusief belasting
Toevoegen aan winkelwagen
Veilige betalingen via creditcard, PayPal en bankoverschrijving.
Snelle zendingen met Poste-, BRT- en FedEx-koeriers
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it Klantenservice
Code
XELCSPG
Merk
COMPEX
Beschikbaarheid
Verzending binnen 1 à 2 dagen
Inclusief belasting
Toevoegen aan winkelwagen
Andere vergelijkbare producten:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Vorig
Volgend
Deel op
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm