GĄBKA ŚREDNIA ŻÓŁTA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kod
XELCSPG
Marka
COMPEX
Dostępność
Wysyłka w ciągu 1/2 dnia
Poprzedni
Następny
Brutto
Dodaj do koszyka
Zabezpiecz płatności kartą kredytową, PayPal i przelewem bankowym.
Szybkie wysyłki z kurierami Poste, BRT i FedEx
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it Obsługa klienta
Gąbka jonoforetyczna średnia żółta 80X60 mm - do Compex-3 (642011)
Kod
XELCSPG
Marka
COMPEX
Dostępność
Wysyłka w ciągu 1/2 dnia
Brutto
Dodaj do koszyka
Inne podobne produkty:
JEDEN WOREK Z GĄBKĄ (85X100) NA ELEKTRODĘ (60x85)
JEDNA GĄBKA (105X135) NA ELEKTRODĘ (80x120)
WOREK Z GĄBKĄ (60X75) NA ELEKTRODĘ (50x50)
Elastyczny pasek elektrodowy 80x600 (PG-945/6)
Taśma elastyczna do elektrod L 100 cm - h 80 mm
Compex Dura-Stick Plus Drut Elektrody 5x5 cm - 4 szt.
Poprzedni
Następny
Udostępnij dalej
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Inne podobne produkty:
Z WTYCZKAMI 2 mm + JACK MONO 3,5 mm DŁUGOŚĆ 150 CM
Taśma elastyczna do elektrod L 150 cm - h 80 mm