SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kod
XELCSPG
Brend
COMPEX
Dostupnost
Dostava za 1/2 dana
Prethodan
Sljedeći
s PDV-om
Dodaj u košaricu
Osigurajte plaćanja kreditnom karticom, PayPal-om i bankovnim transferom.
Brze pošiljke s Poste, BRT i FedEx kuririma
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it korisnička podrška
Kod
XELCSPG
Brend
COMPEX
Dostupnost
Dostava za 1/2 dana
s PDV-om
Dodaj u košaricu
Ostali slični proizvodi:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Prethodan
Sljedeći
Podijeli dalje
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Ostali slični proizvodi:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm