KÖZEPESEN SÁRGA SZIVACS IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kód
XELCSPG
Márka
COMPEX
Elérhetőség
Szállítás 1/2 napon belül
Előző
Következő
Adóval együtt
Hozzáadás a kosárhoz
Biztonságos fizetések hitelkártyával, PayPal-szal és banki átutalással.
Gyors szállítmányok Poste, BRT és FedEx futárokkal
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it Ügyfélszolgálat
Közepesen sárga iontoforézis szivacs 80X60 mm- Compex-3-hoz (642011)
Kód
XELCSPG
Márka
COMPEX
Elérhetőség
Szállítás 1/2 napon belül
Adóval együtt
Hozzáadás a kosárhoz
Egyéb hasonló termékek:
SZIVACSZSÁK (85X100) ELEKTRÓDÁNKÉNT (60X85)
SZIVACSZSÁK (105X135) ELEKTRÓDÁNKÉNT (80X120)
SZIVACSZSÁK (60X75) ELEKTRÓDÁNKÉNT (50X50)
Rugalmas szalag elektródákhoz 80x600 (PG-945/6)
Rugalmas szalag elektródákhoz L 100 cm - h 80 mm
Compex Dura-Stick Plus huzalelektródák 5x5 cm - 4 db.
Előző
Következő
Oszd meg
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Egyéb hasonló termékek:
DUGÓS KÁBEL 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm HOSSZÚSÁG 150 CM
Rugalmas szalag elektródákhoz L 150 cm - h 80 mm