SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kode
XELCSPG
Mærke
COMPEX
Tilgængelighed
Forsendelse om 1/2 dag
Tidligere
Næste
Inkl. moms
Læg i vogn
Sikre betalinger med kreditkort, PayPal og bankoverførsel.
Hurtige forsendelser med Poste-, BRT- og FedEx-kurerer
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it Kundeservice
Kode
XELCSPG
Mærke
COMPEX
Tilgængelighed
Forsendelse om 1/2 dag
Inkl. moms
Læg i vogn
Andre lignende produkter:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Tidligere
Næste
Del på
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Andre lignende produkter:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm