SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Koda
XELCSPG
Blagovna znamka
COMPEX
Razpoložljivost
Dostava v 1/2 dneh
Prejšnji
Naslednji
Z DDV
Dodaj v nakupovalni voziček
Zavarujte plačila s kreditno kartico, PayPal in bančnim nakazili.
Hitre pošiljke s kurirji Poste, BRT in FedEx
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it podpora strankam
Koda
XELCSPG
Blagovna znamka
COMPEX
Razpoložljivost
Dostava v 1/2 dneh
Z DDV
Dodaj v nakupovalni voziček
Drugi podobni izdelki:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Prejšnji
Naslednji
Deli naprej
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Drugi podobni izdelki:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm