SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Code
XELCSPG
Brand
COMPEX
Availability
Shipping in 1/2 days
Previous
Next
Tax included
Add to cart
Secure payments by credit card, PayPal and bank transfer.
Fast shipments with Poste, BRT, and FedEx couriers
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it Customer Support
Code
XELCSPG
Brand
COMPEX
Availability
Shipping in 1/2 days
Tax included
Add to cart
Other similar products:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Previous
Next
Share on
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Other similar products:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm