SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kód
XELCSPG
Značka
COMPEX
Dostupnost
Dodání do 1/2 dne
Předchozí
Další
S DPH
Přidat do košíku
Zabezpečte platby kreditní kartou, PayPal a bankovním převodem.
Rychlé zásilky s kurýry Poste, BRT a FedEx
Zákaznická podpora WhatsApp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it
Kód
XELCSPG
Značka
COMPEX
Dostupnost
Dodání do 1/2 dne
S DPH
Přidat do košíku
Další podobné produkty:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Gumička na elektrody D 100 cm - výška 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Předchozí
Další
Sdílet dál
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Další podobné produkty:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Pruženka na elektrody délka 150 cm - výška 80 mm