SPUGNA MEDIA GIALLA IONTOF.80 mm- COMPEX3(642011)
Kód
XELCSPG
Značka
COMPEX
Dostupnosť
Dodanie do 1/2 dňa
Predchádzajúci
Budúci
S DPH
Pridať do košíka
Zabezpečte platby kreditnou kartou, PayPal a bankovým prevodom.
Rýchle zásielky s kuriérmi Poste, BRT a FedEx
Zákaznícka podpora WhatsApp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it
Kód
XELCSPG
Značka
COMPEX
Dostupnosť
Dodanie do 1/2 dňa
S DPH
Pridať do košíka
Ďalšie podobné produkty:
UNA BUSTA IN SPUGNA( 85X100) PER ELETTRODO (60x85)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 105X135) PER ELETTRODO (80x120)
UNA BUSTA IN SPUGNA( 60X75) PER ELETTRODO (50x50)
Fascia Elastica porta elettrodi 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Elettrodi a filo Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 pz.
Predchádzajúci
Budúci
Zdieľať ďalej
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Ďalšie podobné produkty:
CAVETTO CON SPINE 2 mm+ JACK MONO 3,5 mm LUNGHEZZA 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm