BURETE ROȘU MARE IONTOF.140 mm - COMPEX3 (642012)
Cod
XELCSPR
Brand
COMPEX
Disponibilitate
Livrare în 7/10 zile.
Precedent
Următor
Cu TVA
Adaugă la coş
Plăți securizate prin card de credit, PayPal și transfer bancar.
Expedieri rapide cu curieri Poste, BRT și FedEx
Whatsapp +39.371.43.61.201 - info@medicalistore.it Suport Clienți
Burete mare roșu pentru ionoforeză 140 mm - Pentru Compex-3 (642012)
Cod
XELCSPR
Brand
COMPEX
Disponibilitate
Livrare în 7/10 zile.
Cu TVA
Adaugă la coş
Alte produse similare:
UN SAC DE BURETE (85X100) PER ELECTROD (60x85)
UN SAC DE BURETE (105X135) PER ELECTROD (80x120)
O SACĂ DE BURETE (60X75) PER ELECTROD (50x50)
Bandă elastică pentru suport de electrod 80x600 (PG-945/6)
Fascia Elastica porta elettrodi L 100 cm - h 80 mm
Electrozi de sârmă Compex Dura-Stick Plus 5x5 cm - 4 buc.
Precedent
Următor
Distribuie pe
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Alte produse similare:
CABLU CU MUFE DE 2 mm + MUFĂ MONO DE 3,5 mm LUNGIME 150 CM
Fascia Elastica porta elettrodi L 150 cm - h 80 mm